הצלחת אירוע כמו חתונה תלויה בגורמים רבים, אך אחד הגורמים המשמעותיים ביותר הוא התקליטן לחתונה. תקליטן מקצועי שיקפיץ את הקהל ויסחוף את רוב האורחים לרחבת הריקודים. הוא זה שיכתיר את החתונה לאירוע מוצלח שהאורחים לא יפסיקו לדבר עליו.

תקליטן לחתונה

תקליטן מקצועי שהמוזיקה זורמת בעורקיו ובנימיו יבצע הכנה רוחבית לקראת כל אירוע כדי ליצור התאמה מושלמת לקהל. אין תכנית אמנותית אחת המתאימה לכל החתונות אלא יש לתפור את החליפה המתאימה לכל חתונה בהתאם לפילוח המשתתפים בה.

במסגרת ההכנות לחתונה, נפגש תקליטן לחתונה עם הזוג הצעיר, תוהה על אהבותיו המוזיקליות, מקבל מידע על כמות האורחים ופילוח גילם וסוגי המוזיקה האהובים עליהם, עד כמה שיודע הזוג הצעיר.

לאחר קבלת מלוא המידע, מתכנן ה DJ את ההרכב המושלם לערב, את הסגנונות המוזיקליים שירעידו את רחבת הריקודים.  המטרה היא להדליק את הקהל להעניק לו שפע של אנרגיות, מצב רוח טוב ופרץ של השתוללות וריקודים ללא הפסקה על הרחבה.

השמחה הגדולה תגרום לאושר רב לחתן ולכלה לאורך כל החתונה וגם הם יפזזו כל הערב עם חבריהם ובני משפחותיהם בשמחה עצומה.

זיהוי המוזיקה האהובה

במהלך האירוע, תקליטן לחתונה שם לב לנקודות האקוטיות, באילו שירים הקהל עומד על רגליו מרוב התלהבות, באילו שירים אנשים חוזרים לשולחן וכו'. על פי מדד זו הוא משנה תוך כדי תנועה קטעים מתוך התכנון המקורי, משמיע את הזרם המוזיקלי המדבר ביותר לרוב הקהל וכך גורם למוזיקה לרתום את האורחים לריקודים ללא הפסקה.

האווירה המחשמלת משכיחה מהקהל את טרדות היום יום והוא כל כולו בחשיבה איך לשמח את החתן והכלה וליהנות מהמוסיקה הנפלאה.

הטרנדים העכשוויים

תקליטן לחתונה מודע היטב לטרנדים החדשים שמשגעים את האורחים בגילאים השונים והוא זורם איתם ומשמיע בדיוק את מה שהם אוהבים לשמוע.

ההצלחה של החתונה גוררת תמיד גל של הזמנות לאירועים עסקיים, משפחתיים וכמובן חתונות נוספות.

הזוגות הצעירים מודעים לעובדה שתקליטן לחתונה הוא אחת הבחירות החשובות ביותר ולכן הם מזמינים חודשים מראש את מסמר הערב.