בכל יום אפשר למצוא סיבה למסיבה, אבל כשמגיעים לרגע האמת ורוצים להפיק אירוע כלשהו, צריך לרדת לפרטים הקטנים, ולהבין כיצד יראה האירוע, מה יתרחש בו, מה הם האלמנטים שיהפכו אותו לאירוע המוצלח ביותר שהפקתם עד כה.

לרגש את האורחים, להתרגש ביחד איתם, להשאיר חותם של צחוק ושמחה למוזמנים, וליהנות עד הרגע האחרון, כך צריך להיראות אירוע מושלם, ועם האטרקציות הנכונות, האירוע שלכם יהיה בדיוק כזה. מגוון האטרקציות לאירועים שמוצאים כיום אצל אנשי מקצוע בתחום יכול להמם גם את השועלים המנוסים ביותר, והבחירה לעיתים קשה, אך ללא צל של ספק – היא הבחירה שתיתן את האופי והתחושה לאירוע שלכם.

בחרו ממגוון אטרקציות לאירועים:

ריקודים הם חלק בלתי נפרד מהרבה אירועים, כולל ימי הולדת, מסיבת רווקים ורווקות, וכמובן – חתונה. ריקוד הסלואו הבלתי-נשכח של החתן והכלה יכול להפוך לריחוף קסום מהסרטים של וולט דיסני ומהקלאסיקות של עולם הקולנוע עם אפקט של ענן העוטף את קרסולי הרוקדים, ונותן להם מראה מלאכי.

אפקט זה נעשה בעזרת קרח יבש או "עשן כבד" המתיישב על הרחבה וזז בעדינות מרגשת ומהפנטת, והופך את הדקות הקרובות לאירוע יוצא דופן – מעין אירוע בתוך האירוע.

ימי הולדת או רגעים משמחים וקלילים באירוע שלכם יכולים ליהנות מאטרקציות אחרות לאירועים – בועות סבון, ממכונה מקצועית ושקטה שמפיקה מאות בועות בכל רגע, וממלא את המרחב באווירה והתרגשות.

אינספור אטרקציות לכל אירוע

כמו בכל דבר, עם הביקוש הגיע גם ההיצע, והיצירתיות האנושית הובילה לשוק מלא באפשרויות ומגוון אטרקציות לאירועים. לא רק עשן כבד ובועות סבון, כיום יש תחליפי זיקוקים (תחליף בטיחותי) שכולל בלוני ענק המתפוצצים ומפיקים אפקט וויזואלי וווקאלי מרשימים לקהל.

אטרקציות טכנולוגיות כמו מסך לבן (White Screen) עם אביזרים נלווים, קיר הוליוודי לתמונות (עם שטיח אדום כמובן), או אטרקציות כמו הדפסת חולצות לאירוע שלכם, יכולים להוסיף עוד אספקט לאורחים – אטרקציה אינטראקטיבית המשלבת אותם לא רק כצופים פאסיביים, אלא כחלק ביצירת האווירה והחוויה באירוע המושלם שלכם.