ילדכם חוגג יום הולדת? או אולי מדובר ביום ההולדת שלכם? יום הולדת הוא חגיגה מרגשת המציינת את היום בו הגענו לעולם והארנו לסובבים אותנו את החיים – להורים, למשפחה, לחברים, וזוהי בהחלט סיבה למסיבה. השיר המוכר אמנם אומר שאין אין אין חגיגה בלי עוגה, אבל מבחינתנו, אין חגיגה בלי בלונים, ואם בעבר היינו מסתפקים בבלון אחד בודד או בשניים, כיום ניתן לומר בפה מלא שעולם הבלונים השתדרג לאין שיעור; קשת בלונים, שער העשוי כולו מבלונים, זרים מיוחדים ומסוגננים מביאים את ההתרגשות ביום ההולדת לרמות הגבוהות ביותר. אז החלטנו לרכז עבורכם מספר טיפים לשדרוג חגיגת יום ההולדת, כי כאלה אנחנו, נשמות טובות! יצאנו לדרך

קשת בלונים, שער בלונים – מה ההבדל?

האמת, שכמעט ואין הבדל בין קשת בלונים לשער בלונים, שניהם, כמובן, בצורת קשת, ויכולים לקבל את פניהם של האורחים או לחלופין לקבל את פניו של חוגג יום ההולדת במידה ומדובר במסיבת הפתעה. ניתן לעצב קשת בלונים בצורה הקלאסית ובצבע אחיד, וניתן גם להתפרע בצבעים וליצור קשת בלונים צבעונית ומשמחת, תלוי כמובן באופיו של האדם החוגג יום הולדת. אם מדובר בחגיגת בת מצווה ניתן לקשט קשת בלונים במספר 12 (ובתכלס בכל מספר, ולא רק בבת מצווה…) ואם מדובר בחגיגת יום הולדת לילד או ילדה קטנה ניתן לעשות קשת בלונים בצורת מיקי או מיני מאוס.

הכי קלאסי – זר בלונים

בסה"כ, לצד כל השדרוגים והפינוקים שניתן לקבל ביום ההולדת, אין משהו שהוא יותר כיפי מלקבל זר בלונים עשיר. כולנו זוכרים את ההתרגשות בילדות בימי ההולדת כאשר החברים או ההורים והמשפחה היו מפתיעים אותנו עם זר גדול. ניתן כמובן להפתיע את חוגג יום ההולדת עם זר בלונים קלאסי, וכן ישנם גם בלונים גדולים ומשודרגים של דמויות מצויירות, לבבות, בלון בתוך בלון, ועוד. הכל בסופו של דבר תלוי בתקציב שלכם – תקציב קטן יספיק לזר בלונים קלאסי, ואילו אם התקציב שלכם גדול יותר, השקיעו בבלונים משודרגים שיהפכו את הזר לגדול ומרשים. כך או כך, מקבל הזר ישמח לקבלו לא משנה מה.

קשת בלונים – רק ליום הולדת?

אז אמנם דיברנו פה לאורך המאמר על יום ההולדת, אך ניתן להזמין קשת בלונים לכל מאורע! לחתונה, ליום נישואין, לעלייה לתורה, ולכל אירוע אחר שעולה בראשכם! עולם הבלונים התפתח מאוד עם השנים האחרונות, וניתן ליצור קשת בלונים עם מגוון דמויות, תינוק שוכב על הירח, ספר תורה, לבבות, ואפילו ליצור כמו מעין פמוטים שידמו שער כניסה מן המיתולוגיה היוונית. האפשרויות הן בלתי מוגבלות. אם אתם לא מצליחים להחליט, תוכלו לצפות בקטלוג של מגוון חברות בלונים שונות ולראות את כל העבודות שלהן וכך להגיע לידי החלטה.