אוהבים את הים ורוצים לצאת לחופשה מיוחדת? פה תוכלו לקרוא על הפתרון האולטימטיבי בשבילכם – קרוז מברצלונה לכל היעדים הנחשקים ביותר!

יתרונות הקרוז

באופן כללי, קרוז הוא דרך נהדרת לנפוש! כך ניתן ליהנות ממראה הים המקיף אתכם לאורך כל שעות היממה וליהנות מרחש הגלים ומהבריזות הבלתי פוסקות. למעשה, זוהי דרך נהדרת להגיע ממקום למקום על פני הגלובוס מפני שבניגוד לטיסה, תוכלו ליהנות מהדרך עצמה. האניות של ימינו הן מפנקות במיוחד ומציעות שלל אטרקציות, שינעימו את זמנכם לאורך כל הדרך עד להגעה אל היעד הבא שלכם תוך תחושה שאתם נמצאים במלון צף.

למה לא מישראל?

אמנם ישראל נמצאת גם כן לחופי הים התיכון, אבל מחופיה לא יוצאות ספינות נופש לקרוזים ולכן, אם תרצו לצאת לקרוז, תצטרכו לשלוף את הדרכון ולטוס למדינה אחרת, ממנה תוכלו לשוט הלאה. אמנם זה לא תמיד נוח, אבל בהחלט יש לזה את יתרונות! לדוגמה, אם ניקח קרוז מברצלונה עם מונה קרוז, תוכלו לטוס לספרד, לסייר בה מעט ואז לצאת לקרוז למקומות אחרים ונפלאים לא פחות באירופה.

מסלול הקרוז

כאמור, אחד היתרונות הבולטים של הקרוזים הוא האפשרות לטייל בין מדינות שונות בימים ספורים. אם כן, אם נעסוק בנושא של קרוז מברצלונה באופן ספציפי, תוכלו להתחיל את המסלול שלכם בברצלונה, להגיע לנאפולי שבאיטליה ולבקר בפומפי, המוכרת לנו בעיקר בשל כך שנחרבה בשל התפרצות של הר געש. משם תמשיכו ללה ספציה וגם לריביירה הצרפתית ולפלמה דה מיורקה.

חשוב לציין, שבמהלך קרוז זה תבקרו במקומות מוכרים ומבוקשים, עליהם ודאי שמעתם רבות ממכרים שביקרו באיזור, לצד מקומות מיוחדים, אליהם מרבית התיירים לא זוכים להגיע וכך תוכלו ליהנות מחוויות ייחודיות וגם לדעת על מה כולם מדברים לאחר טיול באירופה.

למי זה מתאים?

קרוז מברצלונה ולמעשה, קרוז באופן כללי, מתאימים לכל מי שרוצה לנפוש בדרך שונה מהמוכר ולחוות את העולם הגדול דרך הים ולא רק דרך האוויר. הקרוזים מתאימים הן לזוגות והן למשפחות ולכל הגילאים, כאשר יש קרוזים, בהם יש יותר אטרקציות לילדים מאשר באחרים, המתאימים יותר למבוגרים ולכן מומלץ לבדוק את ההתאמה בין הגילאים שלכם לבין מה שיש לאנייה להציע לכם במהלך הקרוז.

כדאי לי?

אם אתם אוהבים את הים, את התחושה של הרוח על הפנים, את השמש המשתקפת במים ואת תנודות הגלים, קרוז מברצלונה הוא הדרך הטובה ביותר בשבילכם לבלות את החופשה הבאה שלכם. וגם את זו שאחריה. חופשה בת כשבוע באווירה המיוחדת, שרק הים יכול לספק היא ככל הנראה, בדיוק מה שאתם צריכים! מה שבטוח הוא, שחופשה כזו, מעל גלי הים השוצפים היא חוויה  בלתי נשכחת שתשאיר לכם טעם של עוד.