מתכוננים לתערוכה או כנס מקצועי? המטרה שלכם היא לבלוט כמה שיותר ולמשוך את תשומת לב המבקרים במקום. מולטי קיוב הינו מתקן המאפשר לכם לא רק לבלוט למרחקים, אלא גם להיראות מושכים ואטרקטיביים יותר. בעזרת צבעים עזים, הבלטת הלוגו הייחודי שלכם ושילוב של מסרים ואינפורמציה שחשוב שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם יכירו – תיצרו אסטרטגיה מנצחת להעברת מסרים. 

מולטי קיוב – אסטרטגיה פשוטה ויתרונות גדולים

  • הרכבה פשוטה – מולטי קיוב פשוט בדרך כלל להרכבה ואינו דורש מאמץ מסוים או כלי עבודה; המוטות יתחברו לזה לזה בקלות ובנוחות, ותוך דקות השלט שלכם יוצג לראווה. גם בסיום האירוע יהיה לכם קל מאוד לפרק אותו ולקפל אותו. ביננו, אין לכם זמן לבזבז על הרכבת המתקן והפירוק שלו, בעיקר לא כשאתם צריכים לעשות רושם טוב על כל כך הרבה לקוחות פוטנציאליים סביבכם.
  • יציב לאורך כל זמן השימוש – המולטי קיוב בנוי בצורה חכמה המשאירה אותו יציב לכל אורך זמן השימוש בו. בתחתית המתקן מותקנות רגליות חכמות המקנות לו את היציבות הנדרשת, ועל כן אין כל חשש מנפילה.
  • קל לשינוע – צריכים להתייצב במספר מקומות ביום אחד? אל חשש! דיברנו על כמה קל לפרק את המולטי קיוב לאחר השימוש, אבל מה לגבי המעבר ממקום למקום? תיק הנשיאה הייעודי שמגיע עם המולטי קיוב יתלבש עליו בצורה מושלמת ויאפשר לכם לשנע אותו ממקום למקום בלי לדאוג לכך שתאבדו חלקים או שמשהו יישבר בדרך.
  • מודולריות – יתרון נוסף של המתקן הוא האפשרות לבחור מה יהיו מידותיו בשטח. בקלות רבה תוכלו לקבוע את גובהו ורוחבו של המתקן, בצורה פרופורציונלית לשטח. כך, תוכלו לוודא שאתם משיגים מקסימום נראות במינימום מאמץ, וכל מי שצריך לראות אתכם – לא יפספס אתכם!

אסטרטגיית שיווק מנצחת

כל בעל עסק יודע שאין שני לרושם ראשוני. לכן, מולטי קיוב שבנוי ומעוצב למשעי הוא הצעד הראשון שלכם למשיכת לקוחות פוטנציאליים ויצירת רווחים נוספים. בחלק מהמקרים, המולטי קיוב שלכם יהיה הדבר הראשון שהלקוח הפוטנציאלי רואה, ואם מעוצב נכון יהיה גם האלמנט שימשוך את אותו לקוח להתקרב אליכם ולהתעניין במוצרים או השירותים שאתם מציעים.