אם אתם מחפשים רעיון מושלם ויוצא דופן לפעילות צוות מגבשת ברמה אחרת, אם חשוב לכם לצאת מהקופסה ולהעניק לעובדים חוויה מסעירה ובלתי נשכחת ואם אתם מחפשים את הדרך להפוך את הפעילות הבאה לשיחת השנה, חדרי בריחה הם התשובה.

מהם חדרי בריחה?

חדר בריחה הוא חלל הרפתקה ייחודי המבוסס על חוויה דמיונית מסעירה הסוחפת את המשתתפים בפעילות לעולם אחר של אימה, מסתורין ואקשן. במהלך הפעילות נדרשים המשתתפים למצוא את נתיב המילוט מהחוויה האימתנית המתחוללת בחדר, כאשר הדרך אל פתח היציאה מורכבת מכתבי חידה ברמה מאתגרת יותר או פחות אותם יש לפצח במטרה להיחלץ מהחדר בתוך מסגרת זמן מוגדרת מראש. התפאורה בחדר מותאמת להרפתקה הבדיונית עליה מבוססת הפעילות וככל שחדר הבריחה הנבחר יהיה איכותי יותר, רמת התפאורה המשתלבת בו תהיה גבוהה יותר ואותנטית הרבה יותר. כמו כן, בחדרי מילוט ברמה גבוהה ישולבו שלל אפקטים מאיימים מתחום התאורה והסאונד התורמים רבות לאווירה והופכים את החוויה למאיימת, מוחשית ומלחיצה הרבה יותר.

_STK7869-sctatch (1)

מדוע הפעילות מתאימה במיוחד לגיבוש צוותים?

בחדרי בריחה רבים ניתן להתאים את הפעילות לקבוצות גדולות למדי של משתתפים והיות והפעילות דורשת מאמץ מחשבתי משותף של כל המשתתפים והיות והחוויה הסוחפת מאחדת את כלל המשתתפים ליחידה מגובשת אחת המשלבת כוחות במטרה להצליח במשימה, חדרי מילוט מהווים את האופציה המושלמת להגברת הליכוד הקבוצתי וליצירת אווירה מגובשת בדיוק כפי ששאפתם ליצור. האווירה המאיימת, החשש הדמיוני אך המוחשי לחלוטין והלחץ שברקע תורמים רבות לחיזוק תחושת האחדות הקבוצתית וגורמים לכל משתתף, גם למשתתפים היותר פסיביים שבצוות, לקחת חלק פעיל במאמץ הקבוצתי ולעשות כל מאמץ במטרה לסייע לקבוצה כולה להגיע אל העולם השפוי שמעבר לדלת.

1 + logo red (1)

מה חשוב לבדוק לפני בחירת חדר בריחה לפעילות קבוצתית?

אם בבחירת חדרי מילוט לפעילות זוגית או משפחתית קיימת חשיבות רבה מאוד לביצוע הבחירה הנכונה שתעניק למשתתפים את מרב ההנאה, הרי שבבחירת חדרי מילוט לפעילות קבוצתית, חשיבותה של הבחירה הנכונה גדולה הרבה יותר. בהנחה שחשוב לכם להשביע את רצונם של המשתתפים כולם ובהתחשב בכך שלהפעלה קבוצתית נדרשים מיומנות גבוהה יותר וכישורי הפעלה מחודדים יותר, חשוב ביותר לבחון ביסודיות את ההיצע העומד לרשותכם בסביבה הקרובה ולחפש את המענה המקצועי ביותר לצרכי הפעילות שלכם.

4 + logo

פרמטרים שחשוב לבדוק לפני בחירה בחדר בריחה

סקרו את חוות הדעת שהותירו אחריהם גולשים ברשת ובדקו: האם התפאורה בחדר מושקעת, אותנטית וסוחפת את המשתתפים לאווירה? האם מפעילי החדר אקטיביים ומשדרגים את האווירה לאורך הפעילות? האם המפעילים סבלניים דיים ואינם משגרים רמזים מיותרים במטרה להאיץ את התהליך? האם הפעילות במקום מתנהלת בהתאם ללוח הזמנים המתוכנן? האם קבוצות שהיו במקום נהנו עד לקצה? אם התשובות לשאלות הנ"ל חיוביות, תוכלו לסגור דיל מול חדר הבריחה המושלם ולצפות לפעילות בלתי נשכחת.

טל: 03-3741695

2-6 שחקנים