רשימת ההכנות לקראת החתונות השונות כוללת פריטים רבים: מציאת אולם או גן אירועים, בחירת שירותי קייטרינג, מדידות של שמלות כלה רבות (וגם חליפות חתן), נעליים, תסרוקת, רכב ליום החתונה, צלמים, מוזיקה, הזמנות ועוד ועוד החלטות גדולות וחשובות.

בנוסף מומלץ בחום להקדיש תשומת לב גם לפרטים הקטנים וליתר דיוק לגימיקים לחתונות – פריטים קטנים וחביבים שאולי אפשר בלעדיהם אבל הרבה יותר שמח וכיף איתם.

כפכפים

חתונה שמחה באמת היא חתונה שכולם רוקדים בה בהתלהבות ומתמסרים לחגיגה – וכדי שכך יקרה כדאי לעזור לאורחות, שמן הסתם מגיעות נעולות בנעלי עקב שלא מאפשרות לרקוד בלהט, ואמנם חלקן ישמחו לפזז יחפות אבל יש גם רבות אחרות שלא.

בהתאם, רשימת גימיקים לחתונה תכלול גם כפכפים נוחים.

אורות וזוהרים

עוד מרכיב שהפך כבר לסטנדרט בכל רשימת גימיקים לחתונה הוא כל הפריטים הקטנים שמפיצים אור גדול והופכים את החתונה לזוהרת יותר.

בין האפשרויות: צמידים בגוונים ניאוניים, כובעים מאירים, עגילים מנצנצים ועוד ועוד.

מתנות לאורחים

עוד דרך להפוך את החתונה שלכם לאירוע בלתי נשכח היא לשלוח את האורחים הביתה עם מתנה קטנה ומשמחת.

בהתאם, כשמכינים רשימה של גימיקים מתאימים לחתונה כדאי להקדיש תשומת לב גם לנושא השי לאורחים שטרחו והגיעו לשמחה שלכם ומן הראוי שתשמחו אותם בחזרה.

בין האפשרויות: צ'ייסרים מעוצבים או כוסות יפות באופן כללי, חולצה עם הדפס רלוונטי לחתונה, צנצנת סוכריות מתוקות ועוד.

איך לקנות גימיקים לחתונה בזול?

מומלץ לרכז את קניית כל אותם גימיקים לחתונה שאתם רוצים במקום אחד. בדרך זו קודם כל תחסכו זמן יקר, שנית הטרחה הכרוכה ברכישת הגימיקים תהיה נמוכה יותר (ואם לוקחים בחשבון את כלל ההכנות לקראת החתונות, אפשר להבין עד כמה משמעותי היתרון הזה) ובסופו של דבר גם מבחינה כלכלית זוהי הדרך הנכונה לעשות זאת.

המלצה נוספת היא לערוך רשימה מסודרת של הגימיקים שתרצו בחתונה שלכם, וכך לא לקנות כמות גדולה מדי של פריטים שאולי אתם לא באמת צריכים (אם כי כן כדאי להתפתות לגימיקים שאולי לא חשבתם עליהם אבל כשאתם רואים אותם אתם מבינים עד כמה הם יתרמו לחתונה…)