אם באירועים גדולים הזמנת שירותי קייטרינג ומלצרות הינה מובנת מאליה, הרי שבאירועים ביתיים רבים נוטים לחשוב כי ניתן לצלוח את המשימה באופן עצמאי ובעזרת תכנון מוקפד והתארגנות מראש, להפיק אירוע מרשים תוך חיסכון ניכר בעלויות. בשטח, פני המצב עשויים להיות שונים, כאשר תפעול הפן הקולינרי של האירוע דורש את מלוא תשומת ליבם של בעלי השמחה ובעוד קהל האורחים מתענג על המפגש המשותף, מעלה זיכרונות, נהנה מכל רגע של ביחד ומהמזון המשובח שבצלחת, בעלי האירוע אינם פנויים דיים, פיזית ורגשית כאחד, לחוויה מעמיקה של האירוע. כפועל יוצא מכך, רבים ממפיקיהם של האירועים הביתיים מוצאים עצמם מאוכזבים למדי בתום האירוע, גם אם זה הוכתר כהצלחה מסחררת וחשים שעם העובדה שהיו נוכחים לכל אורך האירוע, הרי שהחמיצו אותו, וחבל.

קייטרינג אסאדו לאירועים

קייטרינג אסאדו – הפתרון לאירוע ביתי בלתי נשכח

אסאדו הינה שיטת צליית בשר ייחודית שמקורה במטבח הדרום אמריקני והיא נחשבת כיום לאחד התוצרים היותר מופלאים שהפיק מטבח זה מאז ומעולם. במהלך השימוש בשיטה נצלים נתחי בשר גדולים ומרשימים מעל אש גלויה, תוך הקפדה על מרחק מדויק מהאש ולמשך זמן ממושך. בתום הליך הצלייה מתקבל בשר נימוח, עשיר ועסיסי במיוחד המעניק לכל אירוע יוקרה מודגשת המשדרגת ללא היכר את הרושם ואת האווירה. הודות לייחודיותו, קייטרינג אסאדו נחשב בשנים האחרונות לאחד הלהיטים הגדולים בעולם האירועים, כשהוא משדרג בקלות אירועים מכל סוג ובכל סגנון ומעניק לבעלי השמחה תמורה מלאה להשקעה.

מאסטר מיט קייטרינג

מהם היתרונות הנלווים שמציע קייטרינג אסאדו באירוע ביתי?

כקייטרינג לאירועים קטנים בבית, קייטרינג אסאדו איכותי מאפשר לבעלי השמחה להותיר הרחק במטבח את העול הטכני הכרוך בפיקוד על הכנת המזון ובהגשתו ומזמין אותם להיסחף עד לקצה עם ההתרגשות ועם החוויה הכרוכות באירוע המציין ציון דרך מרגש כזה או אחר בחייהם. מעבר לכך, קייטרינג אסאדו מתפקד לאורך כל האירוע כמוקד התעניינות מרתק המפיץ סביבו ניחוחות משכרים ומצית את דמיונם של המוזמנים, בני כל הגילאים, העוקבים בהתרגשות מהולה בציפייה אחר התקדמות הליך הצלייה  ומוזמנים, בסופה של המתנה נרגשת, לבחור את נתח הבשר המועדף עליהם הנפרס ומוגש בידי מומחה האסאדו המופקד על הדוכן. באופן זה, לקייטרינג אסאדו יתרון רב משמעות כמחולל אווירה מן השורה הראשונה אשר יהפוך את האווירה באירוע שלכם למרגשת הרבה יותר!

להזמנות אתם מומנים לאתר https://www.master-meat.com