רבים מתלבטים בשאלה האם כדאי לערוך את החגיגה שלהם; חתונה, אירועי מצווה וברית, יום הולדת ואפילו גיבוש עובדים – בטבע. אירועים בטבע הפכו לאהובים במיוחד בשנים האחרונות, ולא בכדי! כשרבים כל כך מעוניינים להתבלט, להיות הכי מיוחדים ולהשאיר את האורחים פעורי פה, זה רק טבעי שירצו לצאת מחוץ לכותלי האולמות הגדולים והסגורים.

מכיוון שמדובר בסגנון אחר לחלוטין, ישנם מספר גורמים שיש להתחשב בהם כאשר מתכננים אירוע בטבע. הלוגיסטיקה שונה לחלוטין, ויש לחשוב גם על האורחים שלכם שכנראה מתכננים להגיע לאירוע מהודרים ויפים במיוחד. חשוב לוודא שיהיה להם נוח, ושההליכה בטבע לא תגרום להם אי נוחות.

במה צריך להתחשב כאשר מתכננים אירועים בטבע

  • כמות המשתתפים – ממש כפי שהייתם נוהגים לא היה מדובר באירוע שמתוכנן באולם, גם כאשר מתכננים אירועים בטבע כמות המשתתפים תקבע את הלוקיישן. באופן ישיר מתקשרת כמות המשתתפים גם למשך האירוע ואופי האירוע, לכן מומלץ לחשוב על סוג המשתתפים שאתם מתכוונים להזמים.
  • עונות השנה – מכיוון שמדובר על אירוע שמתוכנן להתקיים בטבע, עונות השנה הן עניין חורץ גורלות. אינכם רוצים שהחגיגה תיהרס על ידי הגשמים של פברואר, ואם החלטתם לחגוג במהלך ימי הקיץ החמים יהיה עליכם לדאוג למאווררים ומיזוג.
  • ערך מוסף – בשנים האחרונות, רבים אוהבים מאוד לשלב טרנדים ופעילויות באירועים שלהם. כאשר עורכים אירועים בטבע יש לבחור בקפידה את התוספות שרוצים לשלב באירוע, כך שלא יפגעו חלילה בסביבה.
  • הקייטרינג – מומלץ לוודא עם הקייטרינג הנבחר כי הוא מודע לכך שהאירוע מתקיים בחוץ, וכי הוא ערוך לכך בהתאם מבחינת כיסוי למזון, מאגר מים מספק ועוד.

נהנים ממתנות הטבע

יש משהו קסום ומרגיע במיוחד באירוע שמתקיים בבריזה הנפלאה שבפרדס, או בים! מומלץ להיעזר בחברה המתמחה בארגון אירועים בטבע על מנת לוודא שהכל מתוכנן בקפידה עד לפרט האחרון, בכדי שכל משתתפי האירוע ייצאו ממנו מרוצים. כאמור, אירועים המתקיימים בטבע ידרשו תכנון שונה מעט מאירועים בתוך אולם. לקריאה נוספת והרחבה בנושא מומלץ לבקר באתר האינטרנט eruayam.co.il ולהבין בעצמכם כיצד מתחיל תהליך התכנון, ולמי ניתן לפנות לליווי מקצועי בעניין.