אפשר להשכיר אוהלים בגדלים שונים לכל מטרה ולכל אירוע. הפתרון העכשווי הוא אוהלים שמאפשרים כניסה של קהל רב לכנס, תערוכה, גיבוש עסקי אירוע משפחתי וכו'.

אוהלים להשכרה

החשיבה על ביצוע אירוע באוהל, מצריכה חשיבה עמוקה הכוללת את חישוב כמות המוזמנים, את מלוא הציוד שיהיה בו כמו במה, ציוד טכני, שולחנות, כיסאות ועוד. כל נתון כזה הוא אקוטי כדי לגבש החלטה על גודלו של האוהל כדי שהמשתתפים ייהנו ממקום מרווח.

הקמת האוהלים

אוהלים להשכרה מוקמים על משטח אחיד וחלק כמו בטון, עץ או מדשאה, כדי שיהיו יציבים לחלוטין. מוטות אלומיניום חזקים מוצבים בכל היקפו של המשטח ולאחר מכן מותחים סביב הקונסטרוקציה כולה את יריעת הPVC. הבד העמיד המיוצר בחו"ל מחומרי גלם בטיב מעולה נבדק על ידי מכון התקנים הישראלי וצלח את הבדיקה כך שהוא בעל תו תקן ישראלי.

מבנה האוהלים

ברוב המקרים הבד הוא בצבע לבן אטום וממוקמים בו גם חלקים שקופים בצורה של חלונות כדי שייכנס פנימה אור.

על פי הצורך מזמינים אוהלים להשכרה באופציות השונות בעלי מפתחים 10-4 מטר באוהלים הסטנדרטיים ו – 20-15 מטר רוחבם של המפתחים באוהלים הענקיים. המפתח הרחב מאפשר את כניסתם של משתתפים רבים במקביל לנוחות מרבית.

ציוד נלווה לאוהלים

בחשיבה על המוזמנים, אפשר להציע ללקוחות כמה סוגי תוספות שיוסיפו רבות להנאתם. הבד האטום בקיץ יוצר חום, לחות וטמפרטורה גבוהה ולכן מחברים אליו מזגנים שמקררים ומצננים את מלוא החלק הפנימי של האוהל. בימי החורף מומלץ לחבר מחממים שיעלו את הטמפרטורה ובנוסף לכך גם מרזבים שינקזו לתוכם את מי הגשמים כדי שלא יצטבר משקל גדול של מים המסוכן ליציבותו של גג המבנה.

יתרונות של אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה הם פתרון נפלא לכל מי שמעוניין לקים אירועים פרטיים או ציבורים באווירה ייחודית. האפשרות ליצור כמה פינות בתוך האוהל הופכת אותם לאטרקטיביים במיוחד. רבים ממקמים בו עמדות מזון בכניסה ולאחר שהאורחים טועמים מהמזון המשובח, הם נכנסים פנימה לאירוע המסודר.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ולהתרשם מההיצע הגדול של אוהלים להשכרה לכל מטרה.

https://www.israeli-tents.com/